Teenused

Pakume teile täielikku teenuste valikut, alustades teie ruumi algsetest mõõtmistest, kardina disainist ja lõpetades professionaalse kardinate paigaldusega. Meie eesmärk on pakkuda teile põhjalikku tuge igal sammul, et luua ideaalne lahendus teie interjöörile.

Featured Image
Disainiteenus

Teie interjööriga tutvumine, ruumi mõõdistamine, sobiva kanga valimine, kardina ja aknakattete disain ning kardinapuu ja riputussüsteemide valik .

Meie professionaalsed ning pühendunud disainerid aitavad Teil leida interjööri integreeruva kardina, mis vastab Teie maitsele ning vajadusele ja rõhutab nii ruumi unikaalsust kui Teie individuaalsust.

Samuti aitavad meie kogenud konsultandid Teil valida lisaks kangastele ka harmoniseeruvaid aksessuaare, et tulemuseks oleks perfektne ning hubaselt funktsionaalne terviklik disainilahendus.

Õmblemine

Kardinate ja kodutekstiilide õmblemine. Kardinasalong Albatros Textile pakub kvaliteetset kohandatud kardinate õmblemise teenust. See hõlmab originaalsete disainide loomist, konkreetsete kliendi vajaduste arvestamist ning hoolikat tööd kangastega.

Paigaldus

Kardinapuude ja kardinate transport ja paigaldus: Meie kardinastuudio tagab kõikide komponentide, nagu kardinapuud, aknakatteid ja muidugi kardina professionaalse transpordi ja paigalduse. See tagab korrektse ja usaldusväärse kinnitamist.

Remont

Kardinate ja aknakatete remont: Aja jooksul võib tekkida vajadus kardinate remondi või teatud osade asendamise järele. Kui tundub, et teie aknakatega pole enam nii nagu peaks, võta meiega ühendust. Teeme korda! Meie kardinastuudio Albatros Textile pakub kiireid ja kvaliteetseid remondieenuseid.

Ärikliendilahendused

Aknakatted ja kardinad on olulised elemendid iga sisekujunduse jaoks, lisades mitte ainult esteetilist väärtust, vaid ka funktsionaalsust. Need mängivad erilist rolli nii ühikondlikus ruumis kui ka ärikeskkonnas, pakkudes privaatsust, valguse reguleerimist ning luues meeldiva atmosfääri.

Aknakattete funktsionaalsus, esteetika ja kohandamisvõimalused muudavad nad oluliseks osaks igasuguse sisekujunduse strateegias. Ükskõik, kas tegemist on kodu, kontori või mõne muu avaliku ruumiga, võivad aknakatted ja kardinad tõsta ruumi üldist kvaliteeti ning pakkuda kasutajatele meeldivat ja funktsionaalset keskkonda.

Kõik B2B kangad omavad FR sertifikaate.

Täislahendus mõõtmistest paigalduseni

disainiteenus

Meie disainerid aitavad teil ellu viia funktsionaalse ja stiilse disaini teie kardinatele. Pöörame tähelepanu igale detailile, et luua lahendus, mis vastab teie vajadustele ja rõhutab teie ruumi unikaalset stiili.

Oleme uhked, et pakume teile laia valikut erinevate tekstuuride, värvide ja mustritega kangaid. Meie valikusse kuuluvad erinevad võimalused ridade ja aksessuaaride jaoks, et luua teie kardinatele täielik ja harmooniline välimus.

Me püüame alati leida parima lahenduse, mis vastab teie eelistustele ja vajadustele. Meie kogenud konsultandid aitavad teil valida optimaalsed kangad, disaini ja aksessuaarid, muutes teie interjööri mitte ainult kauniks, vaid ka funktsionaalseks.