E-poe ostutingimused

Kuidas osta?

E-pood albatrostextile.ee pakub müügiks kaupu, mida võite tellida meie e-poest või helistada telefoni numbrile +372 5309 9005. Kui kaup on laos, siis toimetatakse see kohale 5 tööpäeva jooksul (Eesti).

Me pakume Teile kahte maksevõimalust:

 •  maksekaardiga või sularahas, kaubale järgi tulles,
 • pangaülekandega. 

Peale tellimuse vormistamist saate kauba kätte meie Albatros Textile kardinasalongis aadressil Randvere 6, Viimsi kaubanduskeskuse I korrusel esmaspäevast reedeni alates 11.00 kuni 19.00.

Soovite teha tellimust?

Vormistage ost, valige soovitud toode ja vajutage “Lisa korvi”. Vajutage “Vormistada”, lõpuks “Osta” või kui soovite lisada korvi muid tooteid vajutage “Jätka ostmist”. Kui soovite osta mitu toodet korraga, sisestage toodete arv ja klõpsake “Uuenda”. Pärast seda, täitke nõutud info.

Kui oled kasutajaks registreerutud

Pärast nõutud väljade täitmist, klikkige “Edasi”. Te olete registreeritud meie andmebaasi. Vajutage “Vormistada”, valige kuidas soovite kaupu kätte saada. Vajutage “Edasi”, valige kuidas soovite maksta ja vajutage “Edasi”.

Tellimus kasutajaks registreerimata

Klikkige “Edasi”, täitke kõik nõutavad väljad ja klikkige “Edasi”. Valige kuidas soovite tooted kätte saada ja maksta, klikkige “Edasi”. Veenduge, et andmed on õiged. Kui teil ei ole vaja tellimust muuta, siis vajutage “Vormista tellimus”. Saadame meilile tellimuse kinnituse ja me võtame teiega ühendust 1 tööpäeva jooksul. Küsimuste korral saatke meile e-kiri aadressile info@albatrostextile.ee või helistage +372 5309 9005.

E-poe ostutingimused

  • Kui Sul ei ole veel kontot, siis saad kiirelt ja mugavalt kasutajaks registreerida. Registreerimisel küsime vaid neid andmeid, mis on tellimuse täitmiseks vajalikud.
  • Me kasutame kliendi poolt antud isikuandmeid ainult kliendi ostutellimuse täitmiseks. Me ei avalda ostude käigus teatavaks saanud informatsiooni kolmandatele osapooltele.
  • Tellimuse kinnitamisel kontrollitakse, kas kõik valitud tooted on laos saadaval. Tellimusele lisatakse vaid tooted, mis tellimise hetkel laos olemas on. Kui kaupa laos pole olemas, siis tarneaeg kuni 5 nädalat.
  • Kui olete sisestanud vale tellimuse või soovite tellimust tühistada, saatke palun e-kiri aadressile info@albatrostextile.ee.
  • Kui olete tellimuse kinnitanud, saadame teie e-posti aadressile koheselt tellimuse kinnituse. Maksega seotud teenustasud kannab maksja.
  • Tellimuse kinnitus väljastatakse süsteemi poolt koheselt peale tellimuse sooritamist. Kui Te ei ole arvet saanud 1 tunni jooksul, võtke palun meiega ühendust info@albatrostextile.ee. Võimalik, et sisestatud e-maili aadress ei ole korrektne.
  • Kui kaup ei vasta kliendi ootustele, on kliendil õigus see tagastada 7 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Toote tagastamisest tuleb meid enne postitamist teavitada, saates info oma andmete ja ettemaksuarve numbriga aadressile info@albatrostextile.ee. 
 • Tagastatav kaup peab olema kasutamata. Raha tagastatud kauba eest laekub tagasi kliendi pangakontole esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 10 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest meie poolt.